KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11755032
nr 1175 5032
Träsnitt
Katsujiro Terashi, Hus. Signerad, daterad -87, motivet: 21x15 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 april 2018
kl 20:12:16
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Lis Husberg (f. 1920)